O společnosti

Fine Line Group je dynamicky se rozvíjející firma na stavebním trhu, jejíž portfolio zahrnuje veškerou univerzální stavební činnost, investiční výstavbu, prodej a pronájem stavební techniky, ale i výrobu a rozvod tepelné energie. Čtyři samostatné společnosti, jejichž kořeny sahají do roku 2005, byly propojeny v jeden celek a tvoří tak silné zázemí, disponující širokou profesní základnou. Fine Line Group je generálním dodavatelem staveb a rekonstrukcí po celém území České republiky.

 

Společnosti Fine Line Group neustále zvyšují svou odbornost, drží krok s nejnovějšími stavebními trendy a rozšiřují svou činnost o nové produkty. Absolutní novinkou jsou speciální polystyrenové stavební systémy firem IZOPOL, PONTAROLO a REXPOL. Tyto systémy představují revoluci ve stavbách tzv. pasivních domů.

 

Komplexnost dodávek polystyrénových systémů dotváří nabídka prodeje profesionálních betonárek značky PICCINI, které jsou dostupné v mnoha velikostech a věžových samostavitelných jeřábů italského výrobce GRU DALBE. Jsme výhradní dovozce pro Českou a Slovenskou republiku, prodáváme, pronajímáme a zajišťujeme kompletní servis.

 

Realizujeme veškeré zakázky v oboru pozemních staveb, máme dlouholeté zkušenosti při výstavbě bytových domů, výstavbě fotovoltaických elektráren, základů vedení VN a VVN.

 

V rámci rozšíření a zkvalitnění služeb bylo v roce 2014 zakoupeno mobilní pístové čerpadlo Putzmeister P718 TD, kterým jsme schopni čerpat konstrukční beton, cementové potěry, drátkobeton, polystyrenbeton i anhydrit. Čerpání směsí nabízíme v rámci celé ČR.Členové skupiny Fine Line Group
FINE LINE, s.r.o. – univerzální stavební činnost
FINE LINE DEVELOP, s.r.o. – investiční výstavba
Fine Line - Stavební stroje, s.r.o. – prodej a pronájem stavební techniky
Tokad, s.r.o. – výroba a rozvod tepelné energie

Chcete se dovědět více? Napište nám